Реал стартира мощно в Щатите срещу тима на Бекъм

Дейвид Бекъм се поздравява с бившия си съотборник в Реал Серхио Рамос Снимка: Getty Images
Дейвид Бекъм се поздравява с бившия си съотборник в Реал Серхио Рамос

Реал (Мадрид) започна с изразителна победа контролите си по време на своето турне в САЩ. "Белия балет" се наложи с 4:1 над Лос Анджелис Галакси, където се подвизава бившият играч на тима Дейвид Бекъм.

56 211 души изгледаха головото шоу на "кралете", в чиито редици блесна Кристиано Роналдо. Португалецът отбеляза много красив гол за 3:0, след като първо навърза няколко защитници отляво в наказателното поле и със силен изстрел от малък удар намери пролука към вратата на американците.

Преди това Хосе Мария Кайехон откри за Реал след отлично извеждащо подаване на Кака и хубав диагонален удар. Малко преди почивката Хоселу покачи, а Карим Бензема в 58-ата минута с глава направи резултата 4:0 с глава.

Адам Крайстман от ЛА Галакси пък вкара почетното попадение след удар с глава отблизо на празна врата.