Тотнъм отново четвърти след 3:1 над КПР

Гарет Бейл опъна на два пъти мрежата на Куинс Парк Рейнджърс Снимка: Getty Images
Гарет Бейл опъна на два пъти мрежата на Куинс Парк Рейнджърс

Тотнъм победи Куинс Парк Рейнджърс с 3:1 в поредното лондонско дерби във Висшата английска лига този сезон и си върна петото място в таблицата, което загуби за 24 часа след успеха на Ливърпул в събота.

"Шпорите" вече имат 19 точки, колкото и четвъртия Нюкасъл, като и двата тима са с мач по-малко.

"Свраките" имат възможността да изпреварят Челси и да станат трети, ако в понеделник вземат пълния успех на терена на Стоук Сити.

Уелската суперзвезда на Тотнъм Гарет Бейл блесна с два гола във вратата на КПР. Той възпламени трибуните на "Уайт Харт Лейн" в 20-ата минута след мощен диагонел шут в далечния ъгъл.

13 по-късно Рафаел ван дер Ваарт покачи, като получи топката съвсем сам в наказателното поле на гостите след рикошет и хладнокръвно я прати в долния ляв ъгъл.

Джей Ботройд върна интригата за кратко, намалявайки в 62-ата минута, но отново Бейл малко по-късно съвсем отказа играчите на Куинс Парк Рейнджърс и узакони успеха на своите.