Мартинес: Евертън трябваше да спечели

Мартинес е доволен от представянето на Евертън в Европа

Мениджърът на Евертън Роберто Мартинес обяви, че е доволен, че тимът му все още няма загуба в Лига Еропа, след като завърши 1:1 като гост на Краснодар, но допълни, че отборът от Висшата лига е трябвало да спечели този мач.

На стадиона в Кубан домакините поведоха с гол на бразилеца Ари в 43-ата минута, а точката беше спасена от Самуел Ето'о, който 8 минути преди края се възползва от точен пас на Лейтън Бейнс.

„Домакините от Краснодар играха много добре - обясни Мартинес. - Но съм много доволен от характера, който показаха нашите играчи, борехме се до последно и спасихме една точка.

„През второто полувреме играхме много силно, за нас това е страхотен резултат. Представихме се много силно като гости. Но смятам, че накрая трябваше да спечелим. Вече изиграхме два мача и още нямаме загуба. Това ме удовлетворява."