По два бързи гола си размениха Пирин и Берое

Този път "орлетата" не можаха да се зарадват на победа, но представянето им бе добро Снимка: topsport.bg

Приятен двубой предложиха на привържениците си два от отборите в средата на таблицата Пирин  и Берое.

Резултатът 2:2 бе оформен още през първото полувреме

В 19-ата мин. капитанът на гостите Иво Иванов откри резултата с глава след ъглов удар, но на Зоран Златковски му трябваха само две минути, за да изравни.

"Орлетата" поведоха в 43-ата чрез централния нападател Борис Кондев, но отново само след две минути съперникът им върна гола - голмайстор беше обичайният заподозрян Георги Андонов.

В допълнителното време Пирин имаха претенции за дузпа за нарушение срещу Дани Младенов, които обаче не бяха уважени от съдията Станислав Тодоров.

През втората част играта беше доста интересна, но не се стигна до нови попадения и битката за деветото място остана нерешена.

С най-големия пропуск в мача се отличи отново Младенов, който от 3-4 метра не успя да уцели вратата. В самия край на мача влезлият като резерва Калоян Стоянов повтори постижението му.

Най-активен в редиците на Пирин беше македонецът Зоран Златковски, но вратарят на Берое Боян Пейков го засенчи с изявите си.