Черноморец падна и от Монтана

Георги Василев продължава да се бори със слабата форма на своите футболисти Снимка: Gong.bg
Георги Василев продължава да се бори със слабата форма на своите футболисти

Отборът на Черноморец отново разочарова с представянето си тази пролет и допусна поредна домакинска загуба, този път от Монтана с 0:1 в последния мач от XXIV кръг на "А" група.

Това е четвъртото поражение на играчите на Георги Василев в Бургас за първенството от началото на годината.

Въпреки него "акулите" запазиха 8-ата си позиция във временното класиране с 33 точки.

Далеч по-спокойно вече дишат монтанчани, след като се отдалечиха на 6 точки от опасната зона на дъното.

Голът за тима от Северозападна България реализира Димитър Илиев в 28-ата минута, след като овладя добре топката и с хубав шут прониза Стоян Колев.

В следващия кръг Монтана приема Видима-Раковски този четвъртък, а Черноморец гостува на Локомотив (София) в същия ден.