Аматьори попиляха ЦСКА в контрола

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов не коментира загубата, а нападна БФС Снимка: БГНЕС
Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов не коментира загубата, а нападна БФС
Юношата на Манчестър Юнайтед Джоузеф Диксън изигра едно полувреме в контролата, не направи нищо впечатляващо и ще бъде освободен Снимка: GSP.ro

Отборът на Спартак (Плевен), който играе в Северозападната "В" група разби с 3:0 в приятелски мач лидера в "А" група ЦСКА.

Мачът се проведе на терена на комплекс "Царско село" в София.

С хеттрик се отличи резервата на гостите Станислав Краев, който влезе на почивката и наниза три гола във вратата на "червените".

Известният с прякора Гути нападател е юноша на академията на Христо Стоичков.

Младокът е на 21 години и до миналия сезон играеше в Чавдар (Етрополе), а в момента е една от надеждите на Спартак за връщане в професионалния футбол.

За ЦСКА по едно полувреме изиграха намиращите се на проби в клуба Джоузеф Диксън (нападател, свободен агент, юноша на Манчестър Юнайтед) и Раул Мартинш (ляв бек от Ангола).

Закономерно треньорът Стойчо Младенов не бе доволен от изявите им и каза след срещата, че няма да ги задържи в отбора.

През целия мач на терена бе мадагаскарецът Анисе Абел, който заради неразбориите около договора си все още няма картотека и за него водят спор ЦСКА и Черноморец.

СЪСТАВЪТ НА ЦСКА: Макенджиев (26-Чавдаров), Дечев, Хадад, Трифонов (45-Мартинш), Янчев (45-Янев), Дюлгеров, Томас (45-Петров), Йовчев (45-Якимов), Присо (83-Маджарски), Абел, Диксън (45-Иванов)