ЦСКА с 11 гола в контролите срещу Академик (Сф) и Рилски спортист

Петре вкара два гола срещу Академик

ЦСКА победи с 7:2 Академик (Сф) в контролна среща, която се проведе на комплекса "Царско село" в София.

Преди два дни „червените" записаха две изразителни победи - с 6:0 срещу Сливнишки герой и 9:0 срещу Миньор (Бобовдол).

За ЦСКА срещу Академик дебютира новото попълнение Елиот Гранден, който се разписа в последната минута на двубоя. Срещата се игра пред близо 300 зрители, сред които бе и собственикът на клуба Димитър Борисов.

По-късно днес ЦСКА ще изиграе още един мач. В 15:00 часа „червените" срещат тима на Рилски Спортист.

Съставите:

ЦСКА: Петров (64-Стойчев), Минев, Иванов, Митрески, Велинов (60-Баес), Н.Манчев (46-Гранден), Петров, Морозс, Петре, Панку, Илиев (46-Саидходжа)

АКАДЕМИК: Василев, Динчев, Антов, Асенов, Ангелов, Манчев, Радулов, А.Василев, Будинов, Петров, Банов

7:2 Елиот Гранден (90)

Във втората за деня контрола, футболистите на Йоан Андоне разгромиха 12-я в Западната „Б” група с 4:0.

Треньорът на "червените" Йоан Андоне пусна напълно различен състав, от този, който излезе срещу Академик. Това обаче не донесе очаквания резултат през първото полувреме, което завърши при нулево равенство.

През второто полувреме играта на „червените” потръгна и голове отбелязаха: Руи Мигел в 53-та минута, Тодор Тимонов в 69-ата минута, Орлинов в 85-та минута и К.Стоянов в 89-та минута.

Съставите:

ЦСКА: Караджов, Виданов, Попов, Котев, К.Стоянов, Ив. Стоянов, Галчев, Янчев, Нобле, Руи Мигел, Платини (като резерви влизат: К.Янев, Бранеков, Тимонов, Орлинов)

РИЛСКИ СПОРТИСТ: Кочев, Иванов, Младенов, Колев, Велинов, Карагеоргиев, Митров, Киров, Мамаду, Фиделе, Златков (като резерви влизат: Гьорев, Горанов, Костов, Матуре)