ЦСКА се въоръжиха с картечници

ЦСКА се въоръжиха с картечници Снимка: Gong.bg

Футболистите на ЦСКА се снимаха с автоматите на охраната на своя хотел в Либия вчера, съобщи Gong.bg.

„Червените" били толкова въодушевени от допира си с оръжията, че, както се изрази старши треньорът Димитър Пенев в типичния си стил, „младия не можах да го сваля от картечницата".

След това програмата на отбора продължи по план и те изиграха две контроли по 45 минути с местните тимове Ал-Ахли и Ал-Насър като част от празненствата, провеждащи се в град Бенгази по повод една година от революцията в северноафриканската страна, свалила диктатора Муамар Кадафи.

Българският клуб загуби първия мини-мач от Ал-Ахли с 0:1, като Тарак от отбора от столицата Триполи отбеляза рядко красив гол, който можете да видите вдясно.

Във втората среща ЦСКА се наложи също с минимален резултат срещу местния Ал-Насър от Бенгази, като точен бе нападателят Станислав Костов.

В сряда трите отбора отново ще играят по 45 минути помежду си, за да определят победител в приятелския турнир.