Нов златен медал за Невяна Владинова в София

Владинова стана първа и на обръч Снимка: Мирослава Дерменджиева
Владинова стана първа и на обръч

Невяна Владинова продължава със страхотното си представяне на Световната купа по художествена гимнастика в София.

Този път българската гимнастичка спечели златен медал на обръч. Владинова направи силно изпълнение, за което получи 18.400 (9.800 за трудност) и прибави още едно злато в колекцията си.

Вчера тя беше избрана за Кралица на Световната купа и стана шампионка в многобоя. Зад нея със среброто остана другата българска състезателка Катрин Тасева.

Вчерашното злато беше първо за нея в многобой и се случи само седмица след като плевенчанката стана трета в многобоя за Световната купа в Баку.

Състезанието в София продължава с финалите на топка, лента и бухалки. По-късно е надпреварата при ансамблите.