ЦСКА направи 3:3 с азери

ЦСКА направи 3:3 с азери Снимка: Gong.bg

Отборът на ЦСКА записа равенство и във втората си контрола от зимния лагер в Турция.

След 1:1 срещу швейцарския Сервет, „червените“ направиха 3:3 срещу азербайджанския Симург. Още в началото на срещата новото попълнение на „армейците“ Марсиньо получи тежка травма в рамото и трябваше да напусне терена. Впоследствие стана ясно, че футболистът на „червените“ е откаран в болница за обстойни прегледи.

Тимът на Симург поведе в резултата с гол в 11-ата минута, но с попадения на Лукас Саша и Мартин Камбуров, възпитаниците на Миодраг Йешиш успяха да обърнат нещата в своя полза.

В началото на втората част Симург стигна до дузпа след нарушение на Ангел Грънчов, а Поляк изравни за 2:2. В 65-ата минута ЦСКА също стигна до 11-метров наказателен удар, който Сержиньо превърна в гол.

Минута преди да бъде открит резултата, новото попълнение на армейците Марсиньо получи контузия в рамото и трябваше да бъде заменен от Сержиньо.