Нова грешка за Бенитес и Ливърпул

Нова грешка за Бенитес и Ливърпул Снимка: Бгнес

Без контузените си звезди Фернандо Торес и Стивън Джерард, Ливърпул направи равенство 1:1 като гост на Стоук Сити в мач от 22-ия кръг на Висшата лига.

Дебют за „мърсисайдци" направи закупеният преди няколко дни аржентинец Макси Родригес, който влезе като резерва 12 минути преди края на мача.

Киргиакос даде преднина на гостите от Ливърпул с попадение в 57-ата минута. Поредна грешка в защитата на тима на Рафа Бенитес позволи на Робърт Хут от Стоук да изравни в последната минута на редовното време за крайното 1:1.

След този кръг Ливърпул остана на 5-о място във временното класиране с актив от  34 точки.