Бендтнер се отпуши за Волфсбург

Никлас Бендтнер отбеляза първите си две попадения за Волфсбург. Вижте и реакцията в Twitter..
Туитът на Гари Линекер, с който той поздравява Бендтнер Снимка: Twitter
Туитът на Гари Линекер, с който той поздравява Бендтнер
Обратното поздравление на Никлас Снимка: Twitter
Обратното поздравление на Никлас
Бендтнер се отпуши за Волфсбург Снимка: Twitter

Нападателят на Волфсбург Никлас Бендтнер отбеляза първите си попадения за клуба при разгромната победа над ФК Краснодар с 5:1.

Датският стрелец се разписа от дузпа в последната минута на срещата, а близо 60 секунди вкара и второто си попадение. Бившият таран на Арсенал влезе в игра след в 75-та минута, като това бе седмия му мач за "вълците". До сега той не беше съумявал да се разпише, регистрирайки в актива си няколко грандиозни пропуска.

По-интересното от срещата бе реакцията в социалните мрежи. Един от най-активните бивши футболисти в Twitter Гари Линекер, който има над 3 млн. последователи, публикува свой пост, в който отбелязва по язвителен начин попаденията на Никлас Бендтнер.

"Никлас Бендтнер отбеляза 2 гола в последната минута за Волфсбург. Това не е шега. Повтарям, това НЕ Е шега!", гласеше постът.

Датският национал не остана безучастен и публикува: "Добър туит, приятелю, повтарям - добър туит".