Иван Иванов с гол за Партизан в Шампионската лига

Българският защитник Иван Иванов бе точен в 33-ата минута Снимка: Partizan.rs
Българският защитник Иван Иванов бе точен в 33-ата минута
Друг наш сънародник - вратарят Владислав Стоянов, също игра цял мач за победата на своя Шериф като гост на арменския Улисес

Иван Иванов се разписа за Партизан при успеха с 4:1 над Валета в първа среща от Втори квалификационен кръг в Шампионската лига. Българският бранител започна като титуляр при гостуването в Малта и игра цял мач, като се разписа през първото полувреме.

Иванов бе точен с глава в 33-та минута, когато засече центриране от корнер. Това бе и второто попадение в актива на сърбите. В 6-та минута Томич откри резултата, а точни бяха още Сцепович и Остожич, съответно в 42-та и 71-та минути.

За домакините почетното попадение бе дело на искания от Лудогорец по-рано това лято Майкъл Мифсуд в 66-та минута.

Другият българин, играещ за чужд отбор в Шампионската лига - вратарят Владислав Стоянов, също записа отличен резултат, след като неговият молдовски клуб Шериф победи с 1:0 като гост първенеца на Армения Улисес.