Без Везенков Сакраменто трепери до края

Без Везенков Сакраменто трепери до края Снимка: Getty Images

Докато Александър Везенков продължава да лекува травмата си, Сакраменто Кингс победи Сан Антонио Спърс със 127:122 (30:32, 35:25, 28:30, 34:35).

Домакините трябваше да треперят до самия край на двубоя в "Голдън 1 Сентър", за да са сигурни в крайната си победа.

Срещата вървеше изключително оспорвано във вскичките ѝ части. Преди четвъртата част играчите на Майк Браун водеха с 93:87 и бяха на крачка от това да изпуснат аванса си.

Все пак "кралете" стигнаха до успех, който е втори поред за тях.

Ди'Арън Фокс бе най-резултатен за домакините с 28 точки, 5 борби и 9 асистенции. Домантас Сабонис пък записа поредния си трипъл-дабъл през сезона след 22 точки, 11 борби и 11 асистенции. Силен мач направи и Кевин Хъртър с 21 точки, 4 борби и 4 асистенции.