Тежка загуба от Япония във волейболната Лига на нациите

Тежка загуба от Япония във волейболната Лига на нациите Снимка: volleyballworld.com

България допусна тежка загуба с 0:3 гейма от домакина Япония - в отделните части 22:25, 21:25, 24:26, в Лигата на нациите.

Във всеки един от геймовете играта бе изключително оспорвана, но във важните моменти "лъвовете" допускаха леки грешки, както и в предишните мачове.

Най-резултатен за нашия тим бе Александър Николов с 13 точки (12 от атака и 1 ас).

Така момчетата на Пламен Константинов приключват участието си в Нагоя с три загуби и победа.

Следващият кръг от Лигата на нациите ще бъде във Франция. Първият мач на България там е срещу Бразилия на 20 юни.

Там нашият отбор ще срещне още тимовете на Канада, Аржентина и Куба.