Славия Прага изненада Интер, късна драма в Милано

Конте изхаби доста нерви по време на мача Снимка: Getty Images
Конте изхаби доста нерви по време на мача

Интер стигна само до 1:1 срещу Славия Прага у дома в първия си мач от група F на Шампионската лига.

Играчите на Антонио Конте не изиграха добър мач и бяха близо до загубата, но в продължението стигнаха до изравнителен гол, който им донесе точката.

Чехите играеха по-организирано от началото, после обаче Интер изпусна няколко положения.

В началото на втората част Славия отново имаше предимство и Станчу на два пъти пропусна да открие за гостите.

В 64-ата минута Питър Олайинка откри резултата с добавка отблизо след спасен от Ханданович удар.

"Нерадзурите" натиснаха, за да избегнат загубата, но не успяваха да създадат чисто положение, докато не се стигна до даденото от съдията 8-минутно продължение.

В 92-ата минута изстрел на Сенси от фаул се отби в гредата и Николо Барела направи добавка през няколко играчи - 1:1.

Резултатът е доста разочароващ за Интер, тъй като отборът е в най-трудната група, където са още Барселона и Борусия Дортмунд.