Лудогорец не прости на ТНС и в реванша, чака Марибор

Лукоки се разписа към края на полувремето, а другите две попадения бяха дело на Шверчок Снимка: Ludogorets.com

Лудогорец се класира безпроблемно за плейофите на Лига Европа, като победи уелския ТНС с 4:0 като гост.

Така с общ резултат 9:0, българският шампион преодоля скромния противник и вече мисли за следващия кръг и последното препятствие преди групите в турнира.

Тази вечер мачът беше изцяло протоколен след 5:0 в Разград преди седмица, но Лудогорец реши всичко с два гола преди почивката, когато се разписаха Якуб Шверчок и Джоди Лукоки.

В 77-ата минута Шверчок с глава вкара още веднъж, а в добавеното време Дан Битон оформи крайния резултат.

Следващият съперник на Лудогорец ще бъде словенският Марибор, който отпадна от Шампионската лига след две загуби от Розенборг.