Дибала наниза хеттрик пред погледа на Роналдо

Аржентинецът беше неудържим тази вечер и поведе Ювентус към победата Снимка: Getty Images
Аржентинецът беше неудържим тази вечер и поведе Ювентус към победата

Ювентус постигна класическа победа с 3:0 над Йънг Бойс в домакинския си мач от група H на Шампионската лига.

С хеттрик на героя на срещата Пауло Дибала Юве записа втора победа в групата и има пълните 6 т. преди предстоящото гостуване на Манчестър Юнайтед след две седмици.

Наказаният Кристиано Роналдо изгледа двубоя от трибуните заради получения червен картон в миналата среща от турнира срещу Валенсия.

Още в 5-ата минута Леонардо Бонучи направи страхотна асистенция и с дълъг пас намери Дибала, който откри головата си сметка. В 34-ата минута аржентинецът се разписа отново след спасен шут на Блейз Матюиди.

Дибала беше близо до хеттрика си още в началото на втората част, но удари гредата. В 69-ата минута той се възползва от подаване на Куадрадо и покачи на 3:0.

Между 75-ата и 78-ата минута Мохамед Али Камара от гостите си изкара два жълти картона за грубости и беше изгонен.