Отпуснат ЦСКА се класира напред с нулево реми

Пред Евандро се откри едно от най-добрите положения за ЦСКА, но той не успя да вкара и мачът завърши без голове Снимка: LAP.bg

ЦСКА се класира за втория предварителен кръг на Лига Европа след доста безлично 0:0 в реванша срещу ОФК Титоград.

"Червените" имаха сигурна преднина от 4:0 от първия мач и за гостуването в Черна гора не излязоха с най-силния си състав, играха доста отпуснато и не направиха достатъчно, за да победят още веднъж съперника.

Първото полувреме беше много слабо за ЦСКА, докато домакините опитаха да наложат натиск.

В 17-ата минута Джалович уцели горната греда зад Черниаускас, после веднъж и вратарят се намеси добре.

След почивката "армейците" заиграха малко по-активно, като веднъж Греъм Кери затрудни Иванович от пряк свободен удар, а после Евандро изпусна най-доброто положение за гостите.

Класирането на ЦСКА обаче не подлежеше на съмнение. Във втория предварителен кръг "червените" ще срещнат хърватския Осиек.

Първият мач е на 25 юли на "Българска армия".