Трагичен ЦСКА срещу 10 в Македония

Трагичен ЦСКА срещу 10 в Македония Снимка: Lap.bg

ЦСКА направи незадоволително равенство 0:0 като гост на Македония Гьорче Петров в първия мач от втория предварителен кръг за влизане в групите на Лигата на конференциите.

"Червените" не измислиха абсолютно нищо интересно пред противниковата врата, въпреки че през цялото второ полувреме играха с човек повече.

Македонците останаха с десет души в добавеното време на втората част, след като Матеус Лемус получи леко пресилен втори жълт картон за нарушение срещу Махмутович и бе изгонен.

Дори и с 11 срещи 10 "армейците" не успяха да вдигнат качеството на играта. Македония се бе прибрал добре и умело бавеше времето, когато можеше.

ЦСКА създаде две половинчати ситуации през втората част, но пропусна и двете. Втората дойде в последните минути от редовното време, когато Калоян Кръстев получи добро центриране, но от няколко метра с глава прати топката над вратата.

В добавеното време и Македония имаше едно сносно положение, но изпълнение директно от фаул от границата на наказателното поле отново не донесе точен удар.