Ювентус изпусна победата на собствен терен

Ювентус изпусна победата на собствен терен Снимка: Getty Images

Ювентус изпусна победата срещу Нант и стигна само до 1:1 у дома в първи мач от плейофите на Лига Европа.

"Старата госпожа" дълго време водеше в Торино след ранен гол на Душан Влахович, но през втората част допусна изравняване и си усложни живота на реванша след седмица.

Влахович се разписа в 13-тата минута след свалена с глава топка от Федерико Киеза.

После Юве пропусна да успокои двубоя с втори гол, а Лафонт се отличи с добри намеси на вратата на Нант.

Французите изравниха в 60-ата минута чрез Людовик Блас.

До края Ювентус на два пъти удари гредите, в добавеното време се надяваше да получи и дузпа, но в крайна сметка записа още един разочароващ резултат през този сезон.