Куриоз в Серия А: Да ти отменят 4 гола и да загубиш на нула (видео)

Наставникът на Сасуоло Роберто Де Зерби негодува след поредния отменен гол във вратата на Наполи Снимка: Getty Images

Куриозните четири отменени гола за един и същи отбор бяха регистрирани на мача в Серия А между Наполи и Сасуоло на "Сан Паоло".

Домакините победиха с 2:0, но успехът им дойде благодарение на незачетените попадения в тяхната врата.

Крайният резултат изглеждаше доста несправедлив, тъй като Сасуоло се намира в подем, изигра силен двубой и порази чуждата врата два пъти повече пъти от неаполитанците.

И в четирите случая футболистите в зелени екипи избухваха в радост, но тя траеше само няколко секунди, след което попаденията бяха отменяни заради засади.

В 32-ата минута Джуричич изравни за 1:1, след като Хасай беше открил за Наполи в началото.

Засадата на сърбина обаче беше очевидна и резултатът остана 1:0.

Само пет минути по-късно Джуричич отново вкара, този път с добавка, но ВАР се намеси и видя засада при атаката.

През втората част Капуто се разписа, но се стигна до нова намеса на ВАР и ново отсъждане на засада при по-ранен момент в нападението.

В 61-ата минута Сасуоло още веднъж "изравни", за да се порадва напразно няколко секунди и да изчака поредната отсъдена от ВАР засада - този път изключително тънка.

В края на мача Алан отбеляза втори гол за домакините и интригата приключи.

Така Сасуоло остана с 48 т. на осмото място, а Наполи е седми, с 11 т. пред съперника си.