Важен гол на Роналдо измъкна Ал-Насър, Мане дебютира (видео)

Важен гол на Роналдо измъкна Ал-Насър, Мане дебютира (видео) Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо спаси Ал-Насър от отпадане от турнира за Купата на арабските шампиони с късен гол за равенството 1:1 срещу Замалек.

Ал-Насър беше на път да загуби от египетския си противник в последния двубой от груповата фаза и да приключи с надпреварата.

Спечелената точка от мача обаче изпрати отбора на второ място в група "C" и го класира за четвъртфиналите.

Роналдо отбеляза гола си с глава в 87-ата минута след центриране отляво.

В титулярния състав на саудитския тим бяха още Марсело Брозович и Секо Фофана, а на почивката своя дебют направи и новата звезда Садио Мане.