Звезда на Бока качи топката на луната от дузпа (видео)

Нападателят на Бока Хуниорс Дарио Бенедето преживя вечер, която със сигурност иска да забрави.

32-годишният голаджия изигра най-срамния мач в кариерата си при домакинството на Коринтианс в осминафинален двубой-реванш от Копа Либертадорес.

Бразилците продължиха на четвъртфинал след две нулеви равенства и победа с 6:5 при снощните дузпи.

Бенедето направи огромен пропуск през първото полувреме, преди да изпусне дузпа в 32-рата минута, пращайки топката в страничната греда. Но това не беше всичко. При наказателните удари след редовното време, бившият играч на Марсилия и Елче пожела да бие пети за своите, за да получи своето изкупление.

Но стреля изключително неточно високо над вратата, за да се издъни за трети път в мача.