Играч изпусна печалба от 29 000 паунда със залог от 1 заради гол в 97-ата минута

Тотален малшанс...

Футболният фен Дани Търнър изпусна печалба от 29 000 паунда със залог от 1 заради гола на Нотингам Форест в 97-ата минута, с който Форест оформи крайната си победа с 3:1 над Нюкасъл за Купата на лигата.

Търнър си е направил фиш с четири точни резултата в права колонка, но само един гол го е разделил от страхотната печалба.

Играчът е познал победите на Уотфорд с 2:0 над Рединг, Евертън – Родъръм 3:1 и Милуол – Плимут 3:2, но е заложил Форест да победи с 2:1.

Дарил Мърфи даде аванс на Нотингам още във втората минута, а цели три гола паднаха в добавеното време на мача.

Саломон Рондо изравни в 92-рата, а две по-късно Мати Каш направи 2:1 за домакините и фишът е бил готов за излизане, но... Джил Диас лишава Търнър от печалбата.

Фишът е бил пуснат в Sky Bet и дори от бетинг компанията изразиха съжалението си за проваления залог, след като Търнър пусна фиша си в Twitter.

Някои потребители призоваха компанията да изплати поне някакви пари на играча, но всички знаем, че загубеният залог си е загубен залог. За съжаление...