ЦСКА приключи годината с безпощаден разгром над Дунав

ЦСКА приключи годината с безпощаден разгром над Дунав Снимка: Getty Images

ЦСКА записа безпощаден разгром с 4:0 над Дунав Русе на стадион „Българска армия“ в последния си двубой за 2019 година.

Двубоят започна с 20-минутно закъснение заради проблеми с осветлението, но чакането си заслужаваше, защото последва истинско голово шоу.

„Червените“ откриха резултата в 31-вата минута след удар на Тиаго, който рикошира в играч на гостите и остави безпомощен Макенджиев.

В 59-ата Али Соу удвои аванса на домакините, девет по-късно Греъм Кели направи резултата класически, а в 73-тата Рубен Пинто оформи крайното 4:0 след великолепна солова акция.

ЦСКА събра 39 точки на четвъртата позиция и се доближи до челната тройка. Дунав остава 11-и със 17.