ЦСКА вкара 4 на македонския Пелистер

Головете за „червените“ реализираха Арсенио Нунеш, Густаво Кулма, Руй Педро и Диого Виана. А публиката се зарадва на завърналите се Преслав Йорданов и Борис Галчев.

ЦСКА-София се разправи с 4:0 срещу македонския Пелистер в контрола, която се проведе на стадион "Българска армия".

От самото начало „армейците“ бяха по-добрият тим и превъзхождаха на терена. Добрата им игра се материализира с гол в 17-ата минута от дузпа, която вкара Арсенио Нунеш.

Десетина минути по-късно Густаво Кулма засече хубав центриране и удвои преднината на своите. А след това Руй Педро направи резултата класически – 3:0.

След почивката в 56-ата минута Диого Виана също се разписа, а до края и двата отбора направиха много смени, но ЦСКА-София продължи да доминира.