ЦСКА мина лесно през Витоша за пълен актив от 6 т.

Тиаго отново се разписа и показа, че е в чудесна форма от началото на сезона. А ЦСКА продължава победния си път с новия треньор Нестор Ел Маестро Снимка: CSKA.bg

ЦСКА постигна втора победа от началото на сезона в Първа лига и надделя над аутсайдера Витоша Бистрица с 2:0 на националния стадион "Васил Левски".

Така "червените" поведоха в класирането като първи отбор, който събира 6 т. от откриващите си два мача.

Утре е последният двубой от кръга между Левски и Черно море, а победителят от него също ще събере 6 т.

Днешният мач максимално се улесни за ЦСКА с два ранни гола в 10-ата и 17-ата минута. Първо Тиаго Родригес откри резултата след асистенция на Мауридес, а после Рубен Пинто покачи на 2:0 отблизо, след като топката попадна у него благодарение на няколко рикошета след корнер.

До почивката Витоша създаде две добри положения и трябваше Черниаускас да се намесва на вратата на ЦСКА, за да попречи на домакините да се върнат в мача.

През втората част обаче "армейците" не изпуснаха контрола и макар да не направиха кой знае какво в предни позиции, контролираха топката и нямаше съмнение, че ще излязат крайни победители.