Черно море продължава без загуба, взе точка от "Армията"

Черно море продължава серията си без победа от началото на сезона и в седмия кръг. "Моряците" си тръгнаха с точка от "Българска армия" след равенство 1:1 с ЦСКА.

В 15-ата минута Дюкенс Назон изведе домакините напред. Хаитянският нападател получи прекрасен пас от Матиас Фаетон, след което майсторски прехвърли Иван Дюлгеров.

Гостите отговориха с няколко добри удара от дистанция, но повечето от тях не попаднаха в очертанията на вратата.

В 66-ата минута Шагоян не успя да преодолее Дюлгеров, останал очи в очи с него. Секунди по-късно Амос Юга с глава нацели гредата.

15 минути преди края Черно море откри. Отбраната на "червените" не се справи с едно балонно центриране от корнер. Резервата Исмаил Иса отклони топката за Влатко Дробаров, който отблизо, също с глава, я прати в мрежата зад Бусато.

Така Черно море си тръгна с точка от София и вече има 17 на втората позиция, на две зад лидера Локо Пловдив. ЦСКА е на девето място с девет пункта.