Дебютен гол на 20-годишен изравни ЦСКА с Лудогорец

Дебютен гол на 20-годишен изравни ЦСКА с Лудогорец Снимка: Lap.bg

ЦСКА-София постигна трудна победа с 1:0 над Черно море на "Българска армия" и се изравни с Лудогорец на върха в efbet Лига.

Още веднъж от началото на сезона "армейците" не показаха качествен футбол, но този път измъкнаха успеха, а победния гол вкара резервата Асен Дончев.

20-годишният талант влезе в 75-ата минута и секунди по-късно се разписа с хубав удар по земя след корнер и подаване от Юрген Матей.

Това беше негов дебютен гол в българското първенство.

Дотогава мачът беше скучен и двата тима не успяваха да създадат почти никакви положения, а зрителите трябваше да чакат до 65-ата минута, за да видят първия точен удар в двубоя.

Все пак тимът на Саша Илич взе много важен успех след разочароващото нулево равенство срещу Македония Гьорче Петров и събра 7 т. от началото на сезона.

Със 7 т. е и шампионът Лудогорец, а двата тима оглавяват класирането, докато Черно море остава след тях с 6 т.