Левски най-после победи с дебютни голове на бразилец

Левски най-после победи с дебютни голове на бразилец Снимка: Startphoto.bg

След 11 мача без победа и антирекорд в клубната история, Левски най-после се завърна към успехите в първенството.

"Сините" спечелиха с 2:0 гостуването си на Хебър в Пазарджик, а дебютни голове за тима записа бразилският нападател Рикардиньо.

Тимът на Станимир Стоилов убедително надигра съперника, макар че отново показа, че трудно реализира положенията си.

Рикардиньо беше изведен от Филип Кръстев в 18-ата минута и стреля точно в далечния ъгъл за 1:0. До края на полувремето той можеше да се разпише още няколко пъти, но малко не му достигна.

След почивката темпото спадна, но Левски реши мача в 73-тата минута.

Удар на Цунами се удари в горната греда, но Рикардиньо направи добавка с глава за 2:0.

Така Левски се изравни с шестия в класирането Славия, като и двата отбора имат по 35 т., а пред тях е Черно море с 36.