Лудогорец не се затрудни на "Колежа", но Неделев напусна разплакан

Лудогорец не се затрудни на "Колежа", но Неделев напусна разплакан Снимка: Startphoto.bg

Лудогорец постигна поредна победа в efbet Лига и спечели с 2:0 над Ботев Пловдив на стадион "Христо Ботев".

Шампионите не се затрудниха при гостуването в Пловдив и се откъснаха в челото на класирането, където вече имат 54 т. - с три повече от ЦСКА и Черно море, а все още са изиграли и мач по-малко.

Квадво Дуа откри резултата с глава в 12-тата минута, а преди почивката Якуб Пьотровски покачи на 2:0, също с глава.

Лошата новина за Лудогорец беше контузията на Тодор Неделев, който приключи рано мача срещу бившия си отбор и напусна терена със сълзи на очи.

През втората част не се случи нищо кой знае колко интересно и разградчани си тръгнаха с трите точки.

Те вече водят еднолично в таблицата, а Ботев остава на деветата позиция.