Ранен червен картон и разочарование за Левски на "Герена"

Ранен червен картон и разочарование за Левски на "Герена" Снимка: Startphoto.bg

Победната серия на Левски в efbet Лига приключи и тимът завърши 0:0 срещу гостуващия Крумовград в 24-тия кръг на първенството.

"Сините" останаха с човек по-малко още през първото полувреме и така и не успяха да преодолеят защитата на новака в елита.

В 39-ата минута Патрик-Габриел Галчев беше директно изгонен, след като направи нарушение като последен в защитата.

Макар и с 10 души, играчите на Николай Костов опитаха да победят и изпуснаха няколко положения след почивката.

Най-близо до попадение беше Джавад Ел Джемили, който уцели гредата в 67-ата минута при опит за центриране.

Крумовград вече шест поредни мача няма загуба.

Левски пък се радваше на пет поредни победи, но сега загуби първи точки през годината, а в следващия кръг гостува на Етър във Велико Търново.

В класирането "сините" са четвърти с 45 т., на 6 зад Лудогорец, Черно море и ЦСКА.