Мачът на ЦСКА не завърши

Мачът на ЦСКА не завърши Снимка: Startphoto.bg

Срещата от efbet Лига между ЦСКА и Етър в София нямаше как да се доиграе и беше прекратена в 45-ата минута при резултат 0:0.

Падналият сняг и тежкият терен на стадион "Българска армия" не позволяваха да се играе нормално, така че главният съдия Кристиян Колев реши, че с цел опазване на здравето на футболистите двубоят трябва да бъде прекратен.

Той ще се доиграе утре от 17:30.

"Разговарях с домакините, обещаха ми да подготвят терена с условия за игра. Не искахме да взимаме субективно решение, коментирахме с треньорите на двата тима. ЦСКА предпочитаха да се отложи срещата, но Етър по-скоро искаха да се доиграе днес. Общото мнение бе, че има риск за здравето на футболистите", каза дежурният делегат Георги Лалев.

В полувремето, което все пак се изигра, гостите останаха с човек по-малко още в 12-тата минута заради директен червен картон на Георги Александров за грубо нарушение.

С 10 души Етър удари греда, но повечето шансове бяха за ЦСКА и столичани се отчетоха с няколко пропуска.