Спартак Варна спря Левски в битка без голове

Спартак Варна спря Левски в битка без голове Снимка: Startphoto.bg

Спартак Варна спря Левски и достигна до 0:0 в домакинството си от седмия кръг на efbet Лига.

И без досегашния си треньор Александър Томаш, Спартак се представи стабилно и запази втората си позиция в класирането зад днешния си съперник.

Левски пък не създаде кой знае какви положения и няма причина да е особено доволен от представянето си в морската столица.

През първата част играта беше двуостра, а вратарят на Левски Маркович трябваше да спасява срещу Илич в 22-рата минута.

Полувремето завърши с две опасности за Левски, а гостите започнаха силно и втората част с опасен удар на Алдаир.

После обаче интересните положения секнаха и нулевото равенство беше съвсем логичен завършек.

Левски остава временен лидер в класирането с 16 т. пред Спартак с 14.

Шампионът Лудогорец е с 12 т., но и с три изиграни мача по-малко.