ЦСКА отново нямаше никакви проблеми с Берое

ЦСКА отново нямаше никакви проблеми с Берое Снимка: start-photo.bg

ЦСКА постигна лесна победа с 3:0 като гост на Берое под "Аязмото".

Дюкенс Назон откри резултата в 18-ата минута с мощен шут след разбъркване в наказателното поле на домакините при центриране от корнер.

Секунди по-късно Тобиас Хайнц вкара изключителен гол за 2:0. Норвежецът стреля извън наказателното поле и след рикошет в горната греда топката тупна зад гол линията, преди да се озове в ръцете на вратаря Гарсия Ачинели.

Крайното 3:0 оформи Джонатан Линдсет в 63-тата минута, засичайки центриране на Хайнц отдясно.

Това бе едва втората победа за Нестор Ел Маестро след завръщането му начело на "червените". ЦСКА се изкачи до седмото място в класирането и вече има 12 точки. Берое е четвърти с една повече, но и с един мач изигран повече.