ЦСКА победи в Монтана

ЦСКА победи в Монтана Снимка: Lap.bg

ЦСКА победи Монтана с 2:1 като гост в мач от 11-ия кръг на първенството. "Червените" стигнаха до успеха след автогол на монтанчани и попадение на Али Соу.

В осмата минута Реян Сенхаджи прати топката в собствената си врата. В 76-ата минута Али Соу удвои. 60 секунди след това Николай Минков изравни.

В четвъртък футболистите на Даниел Моралес загубиха безславно от Йънг Бойс с 0:3 в Лига Европа, но успяха да се възстановят след тежкото поражение. Домакините пък имаха сериозни кадрови проблеми и шестима футболисти и наставникът Никола Спасов не бяха на линия заради положителни проби за COVID-19.