ЦСКА победи в "Надежда", но загуби един от капитаните за дербито с Левски

ЦСКА победи в "Надежда", но загуби един от капитаните за дербито с Левски Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА не допусна грешна стъпка при визитата на Локомотив София и спечели с 1:0 в столичния квартал "Надежда".

Мачът от 26-ия кръг на efbet Лига беше решен с гол на Джонатан Линдсет в 17-ата минута.

Тогава норвежецът осъществи комбинация с Фернандо Каранга и при добавката успя да се разпише.

По-нататък Густаво Бусато блесна с две важни спасявания на вратата на ЦСКА, а пък "червените" пропуснаха да си решат мача с успокояващ втори гол.

На два пъти гредите спряха Каранга, но в крайна сметка отборът му се поздрави с трите точки.

ЦСКА остава на второ място в класирането с 57 т., а лидерът Лудогорец е с 60 и с мач по-малко.

Лошата новина за "армейците" е деветият жълт картон на Амос Юга, получен в края на първото полувреме.

Заради него един от капитаните на тима автоматично получава два мача наказание и остава извън сметките за срещите с Локомотив Пловдив на 3 април и Левски на 7 април.