Юнайтед получи пореден шамар, този път от Уест Хем

Арнаутович уби устрема на Манчестър Юнайтед през второто полувреме с третия гол във вратата на Де Хеа Снимка: Getty Images

Лошите резултати на Манчестър Юнайтед продължават и днес тимът на Жозе Моуриньо загуби с 1:3 в Лондон от Уест Хем в първи мач от седмия кръг на Висшата лига.

"Чуковете" започнаха силно мача на свой терен, но двата им гола преднина до почивката дойдоха и със сериозна доза късмет.

Още в 5-ата минута Пабло Сабалета получи отдясно и подаде към Фелипе Андерсон, който откри резултата. Сабалета обаче беше в явна засада при атаката, а съдиите я проспаха.

"Червените дяволи" успяха да изнесат играта и в 23-ата минута Лукаку уцели гредата след пас на Ашли Йънг.

В 43-ата минута изстрел на Ярмоленко се отклони във Виктор Линдельоф и стана невъзможен за Де Хеа - автогол и 2:0.

Моуриньо опита да промени нещата след почивката с вкарването на Маркъс Рашфорд, Юнайтед натисна и се върна в мача в 71-ата минута. Тогава именно Рашфорд се възползва от центриране от ъглов удар и с пета вкара майсторски гол за 1:2.

Само три минути по-късно обаче Ноубъл изведе Марко Арнаутович зад зле подредената защита на Юнайтед и австриецът не пропусна сам срещу Де Хеа за крайното 3:1.

Така Манчестър Юнайтед остава на незавидното 8-о място със само 10 т. от 7 мача.