Пеп заключил играчите в съблекалнята след загубата

Пропуските са вбесили Пеп, както и червеният картон на Олександър Зинченко през втората част, която остави гостите в намален състав.

Шампионът Манчестър Сити загуби с 0:2 гостуването си на Тотнъм, а мениджърът на "гаржданите" Пеп Гуардиола прие тежко поражението. Специалистът е затворил футболистите си в съблекалнята за около час след мача, съобщават британските медии.

Сити създаде доста положения в Северен Лондон, но трябваше да преглътне загубата след попадения на новопривлечения Стивън Бергвийн и Хьон-Мин Сон.

Така Ливърпул е само на 18 точки от това да узакони първата си титла в ерата на Висшата лига и да свали "гражданите" от трона след двата им поредни триумфа.

Именно пропуските са вбесили Пеп, както и червеният картон на Олександър Зинченко през втората част, която остави гостите в намален състав.

Камерата на Sky Sports дълго чака каталунеца за изявление, а накрая, когато най-после се появи, треньорът каза: "Разговарях с моя екип, съпругата си и с някои от футболистите. Нямам много какво да кажа след такова представяне. "