Интер пусна гол накрая и отново не победи

Икарди се отпуши през второто полувреме, но Интер не удържа аванса си Снимка: Getty Images
Икарди се отпуши през второто полувреме, но Интер не удържа аванса си

Лошата серия на Интер продължава и отборът стигна само до 1:1 в гостуването на Фиорентина.

"Нерадзурите" вече пет мача нямат победа, а тази вечер не бяха далеч от успеха, но допуснаха изравнително попадение на домакините в 91-ата минута.

Мауро Икарди изведе Интер напред в 55-ата минута, след като ударът му с глава беше спасен, но той направи точна добавка отблизо.

Фиорентина натисна бързо след получения гол и създаде редица положения, като Ханданович се намесваше на няколко пъти, веднъж и гредата му помогна.

В 91-ата минута домакините все пак заслужено изравниха. Гола вкара Джовани Симеоне, изведен от Ейсерик. Така Интер остава на 3-о място с 42 т., на 6 от водача Наполи, но и с мач повече.