Роналдо изпрати кошмарната седмица с гол. Юве е 8 от 8!

Кристиано отбеляза попадението, с което Ювентус поведе с 2:0 на "Фриули".

След кошмарна седмица, в която Кристиано Роналдо бе разпънат на кръст заради обвинения, че е изнасилил жена през 2009-а, суперезвездата на световния футбол успя да се събере и изигра силен мач при гостуването на Ювентус на Удинезе в двубой от 8-ия кръг на италианската Серия "А".

Кристиано отбеляза гол, а шампионите спечелиха с 2:0 и продължават безгрешно от началото на кампанията.

Родриго Бентанкур изведе "старата госпожа" в 33-тата минута, а няколко по-късно се разписа и Роналдо.

14:30Кристиано е сигурен, че е "сготвен" от Реал

Жоао Кансело изведе чудесно Бентанкур, който вкара първия гол в срещата. Четири минути след това при нова опасна атака на гостите Роналдо бе в положение на засада, но показа, че няма намерение да играе с топката и играта продължи.

При последвалите действия Марио Манджукич върна топката към него и португалецът вкара с мощен удар.

След почивката играчите на Масимилиано Алегри продължиха да диктуват събитията на терена и можеха да запишат дори по-убедителна победа. При удар на Жоао Кансело в 84-ата минута обаче топката срещна гредата и така и не се стигна до трети гол.

Така Ювентус записа осми пореден успех за първенство от началото на шампионата и общо десети този сезон във всички турнири. "Старата госпожа" е лидер с 24 точки, а Удинезе допусна четвърто поражение и е 15-и с 8 точки.