Юнайтед си го изкара на третодивизионен отбор и наниза 6

Юнайтед си го изкара на третодивизионен отбор и наниза 6 Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед си изкара яда от загубите от Ливърпул и Бърнли на Транмиър Роувърс и прегази третодивизионния отбор с 6:0, класирайки се за петия кръг на ФА Къп.

Двама играчи отбелязаха дебютните си голове за „червените дяволи“: капитанът Хари Магуайър откри резултата в десетата минута, а само три по-късно Диеого Далот направи 2:0.

Джеси Лингард направи 3:0 с удар от границата на наказателното поле, Фил Джоунс покачи на 4:0, засичайки с глава центриране от корнер, а в самия край на първото полувреме Антони Марсиал вкара пети гол за Юнайтед.

Крайното 6:0 на калния „Прентън Парк“ оформи резервата Мейсън Грийнууд от дузпа в 56-ата минута.

В края друга резерва Тахит Чонг можеше да направи резултата 7:0, но ударът му срещна напречната греда.