Антони и Рашфорд пратиха Юнайтед на полуфинал

Антони и Рашфорд пратиха Юнайтед на полуфинал Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед се класира за полуфиналите в турнира за Купата на лигата след спокойна победа с 3:0 над Чарлтън у дома.

"Червените дяволи" излязоха в доста променен състав и не впечатлиха с играта си, но си свършиха работата срещу третодивизионния съперник.

Срещата ще се запомни най-вече с красивия гол на Антони за 1:0 в 21-вата минута.

Крилото си нагласи топката на левия крак и със страхотен параболичен удар порази далечния ъгъл.

После Фред удари гредата, а през втората част влезлият от пейката Маркъс Рашфорд затвърди добрата си форма с два късни гола.

Следващият съперник на Юнайтед в турнира ще бъде Уулвърхемптън или Нотингам Форест.

Полуфиналите достигна и Нюкасъл след успех с 2:0 над Лестър.