Барса зарадва феновете с класика в последния мач на "Камп Ноу"

Барса зарадва феновете с класика в последния мач на "Камп Ноу" Снимка: Getty Images

Шампионът на Испания Барселона зарадва феновете на "Камп Ноу" с класическа победа с 3:0 над Майорка кръг преди края на Ла Лига.

Юношата на клуба Ансу Фати се отличи с два гола за домакините, които бяха улеснени и от ранния червен картон на Амат Ндиайе от противника.

Фати откри още в първата минута, а след като Ндиайе беше изгонен за много грубо влизане, отново Фати покачи на 2:0.

Каталунците не изпуснаха инициативата и през втората част стигнаха до трето попадение, дело на Гави.

Така Барса се поздрави с успеха в последния си мач на "Камп Ноу" за дълго време напред.

Митичният стадион ще бъде затворен за реконструкция и се очаква отборът да се завърне на него най-рано през ноември 2024 г.

Дотогава Барса ще играе на Олимпийския стадион в града.