Байерн се размина с победата в страхотен голов трилър

Байерн се размина с победата в страхотен голов трилър Снимка: Getty Images

Байерн Мюнхен изпусна победата в 94-тата минута и записа равенство 3:3 като гост на Айнтрахт Франкфурт в Бундеслигата.

Головият трилър предложи голямо шоу с няколко обрата.

Първо Ким Мин-Джае откри за Байерн, но с две бързи атаки домакините обърнаха - разписаха се Омар Мармуш и Уго Екитике.

Айнтрахт обаче водеше само за три минути, защото и другият централен защитник на Байерн Дайо Упамекано отбеляза след добавка.

Така на полувремето резултатът беше 2:2.

През втората част Байерн контролираше по-убедително двубоя и с фалцов удар Майкъл Олисе изведе гранда напред в 53-тата минута.

В добавеното време обаче баварската защита допусна нова грешка, а откъсналият се Мармуш отбеляза втория си гол за крайното 3:3.

Тимът на Венсан Компани е начело в класирането, но с равни точки с втория РБ Лайпциг - по 14.

Айнтрахт е трети с 13.

Шампионът Байер Леверкузен също регистрира равенство в този кръг и е на петата позиция с 11 точки.

Задоволи любопитството си по най-удобния начин - абонирай се за седмичния ни бюлетин с най-интересените статии.