Бляскав дебют за Меси с победен негов гол в 95-ата минута (видео)

Лионел Меси едва ли е очаквал да направи по-бляскав дебют с екипа на Интер Маями.

С капитанската лента на ръката си аржентинската суперзвезда отбеляза победен гол от пряк свободен удар в 95-ата минута, за да донесе победата на своя тим с 2:1 над мексиканския Крус Асул в турнира за Купата на лигата.

Меси не беше сред титулярите на Херардо Мартино, но влезе в игра в началото на второто полувреме.

Двамата със Серхио Бускетс за първи път играха за отбора и бяха аплодирани от куп знаменитости. Сред тях бяха съсобственикът на Интер Маями Дейвид Бекъм, баскетболната суперзвезда Леброн Джеймс, както и тенис легендата Серина Уилямс.

Лео влезе при 1:0 за Интер Маями след гол на Робърт Тейлър в края на първото полувреме. В средата на второто Уриел Антуна изравни за гостите, преди да се стигне до последната минута и марковото изпълнение на Меси.