Интер най-после взе победа в Серия "А"

Интер най-после взе победа в Серия "А" Снимка: Getty Images

Интер си спомни какво е победа в Серия "А", след като не беше достигал до успех в първенството в пет поредни мача.

Тимът на Симоне Индзаги победи с 3:0 Емполи като гост и изпревари Милан, за да заеме петата позиция в класирането.

Ромелу Лукаку напомни за най-добрите си времена с два гола и асистенция, а и трите попадения паднаха след почивката.

Белгиецът откри резултата в началото на втората част с добре насочен удар с десния крак.

В 76-ата минута Лукаку удвои, а в края асистира на резервата в този мач Лаутаро Мартинес за крайното 3:0.

Интер продължава да се бори да влезе в топ 4 и при мач повече от конкурентите си вече има 54 т. на петата позиция, с една повече от Милан.

По-напред са Рома с 56 т. и Ювентус с 59.