Интер отново дръпна пред Юве след лесна победа

Интер отново дръпна пред Юве след лесна победа Снимка: Getty Images

Интер нямаше проблеми в домакинството си на Лече и постигна победа с 2:0 в мач, който гостите доиграха в намален състав.

Ян Бисек откри резултата точно преди почивката, засичайки с глава центриране на Чалханоглу.

Николо Барела в 78-ата минута се разписа за крайното 2:0, след като бе изведен сам срещу вратаря с брутално подаване с пета от Марко Арнаутович.

Лече доигра срещата с човек по-малко, след като в 83-тата минута Ламек Банда бе изгонен с директен червен картон заради обидни думи по адрес на съдията.

Така, след победата на Юве срещу Фрозиноне по-рано днес, Интер отново дръпна на върха, с 4 точки пред "бианконерите". Лече остава 12-и с 20 пункта.