Многомилионната селекция на Конте стартира с разгром

Многомилионната селекция на Конте стартира с разгром Снимка: Getty Images

Тотнъм започна сезона с разгром с 4:1 над Саутхемптън в Лондон. "Шпорите" трябваше да правят обрат, след като още в 12-ата минута изоставаха в резултата.

Джеймс Уорд-Праус откри, възползвайки се от грешка в отбраната на домакините. Но още до почивката Тотнъм обърна.

В 21-вата Райън Сесеньон изравни, а още десет по-късно Ерик Дайър направи резултата 2:1, засичайки с глава центриране на Сон от фланга.

В рамките на две минути през втората част "шпорите" решиха мача. В 61-вата Салису се отбеляза нелеп автогол, а секунди по-късно Деян Кулушевски оформи крайното 4:1.

Освен победата, другата добра новина за тима на Антонио Конте е, че нито един от четирите гола не бяха отбелязани от обичайните заподозрени - Хьон-Мин Сон и Хари Кейн. Селекцията на "шпорите" вече дава резултат.